Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skolotāji konferencē pārrunā aktualitātes. Sveic direktorus un bijušos kolēģus. (pievienota fotogalerija)

PALDIES PAR DARBU un veiksmi, pildot jaunos pienākumus! Līdzšinējais Daudzeses pamatskolas direktors Valdis Puida kopā ar bijušo audzēkni un jauno direktora pienākumu izpildītāju Simonu Pužuli.

Aizkrauklē pedagogu konferencē tikās Aizkraukles novada izglītības iestāžu vadītāji un darbinieki. Gaidot jauno mācību gadu, skolotāji pārrunāja aktualitātes, klausījās lekcijas un pateicās trim ilggadējiem skolu direktoriem, kas šo profesionālo aicinājumu vairs neturpinās, un sveica savā pulkā jaunos iestāžu vadītājus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Goda rakstu par ilggadēju, profesionālu un pašaizliedzīgu darbu, vadot Daudzeses pamatskolu, pasniedza Valdim Puidam. Aiz muguras 35 gadi direktora amatā. Izveidojās gara sveicēju rinda, ar ziediem rokās pateicoties par sadarbību un kopīgām atmiņām, nu jau bijušo direktoru sveica kolēģi no visa Aizkraukles novada. Sveicēju pulkā bijā arī jaunā Daudzeses pamatskolas direktora pienākumu izpildītāja, savulaik Valda Puidas audzēkne, Simona Pužule. Pateicību par kopā pavadītajiem darba gadiem saņēma arī Janīna Zolotorenko. Viņas vietā turpmāk Aizkraukles pagasta sākumskolu vadīs Inese Kalnozola. Janīna iestādi gan nepametīs, viņa turpinās darīt savu sirdsdarbu un bērniem mācīs mūziku. Pateicību nodos arī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas līdzšinējam direktoram Aldim Rakstiņam, kura pienākumus turpmāk veiks jaunā iestādes direktore — Ieviņa Piļka.

Konferencē Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons informēja par aizsardzības nozares aktualitātēm un pašreizējo drošības situāciju valstī un reģionā kopumā, kā arī par plānoto valsts aizsardzības dienestu. Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins klātesošos izglītoja par visaptverošu valsts aizsardzību.

Noslēgumā izglītības iestāžu pedagogi klausījās Jāņa Ķīnasta lekciju “Mācīšanās, izglītība, studēšana un pedagoģija — vietrades skatījums”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī bija pirmā Izglītības pārvaldes rīkotā konference jaunajā administratīvi teritoriālajā veidojumā. Pērn spēkā bija pandēmijas ierobežojumi, kuru dēļ pulcēšanās nebija iespējama. “No jaunā mācību gada pedagogi sagaida stabilu un produktīvu darbu. Divi gadi aizvadīti jaunā kompetenču satura ieviešanā, lai arī ir novirzes ar mācību materiālu sagādi, šobrīd pedagogos vairs nav tās neziņas par kompetenču pieeju un kā to īstenot.

Skolotāji ir noskaņojušies darbam un grib jēgpilni bez pārrāvumiem īstenot mācību procesu,” stāsta Sarmīte Kļaviņa, Aizkraukles novada Izglītības pārvaldes vadītāja. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.