Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sirsnības mūsdienās ir par maz

Savas zemes patrioti ir starp mums, ikdienā ar viņiem tiekamies un bieži vien nezinām, ka tieši šis ir tas cilvēks, kurš neiemainīs Latviju pret labumiem, ko viņam piedāvātu svešumā. Pret ko “labāku”, “skaistāku”, uzņēmējiem labvēlīgāku vai citādi, iespējams, pievilcīgāku zemi. Man tāds patīkams atklājums bija Ilze Ivanāne — aizkraukliete, skaistumkopšanas salona “Agate” īpašniece.
Brīvdiena kā dāvana ir lieliska, bet tas nebūt nenozīmē, ka Ilze būtu nogurusi no darba frizētavā. Gluži pretēji, un pat neticami, ka, mācoties 4. klasē, jau bija pārliecināta, ka strādās tieši šajā darbā. Lielāko daļu laika mācījusies Aizkrauklē, divus gadus Kokneses vidusskolā. Šeit dzīvoja viņas vecvecāki. Viņi abi bija ārsti. Tolaik laukos dakteris bija universāls speciālists, līdzīgi kā mūsdienās ģimenes ārsts. Ilzes mamma Māra sākumā mācījusies medmāsu skolā, taču iepazinusies ar nākamo vīru — inženieri Bērtuli no Latgales — un līdz ārsta karjerai nenonāca. Jubilāre saka, senos laikos friziera amats bija pielīdzināms ārstam, līdz ar to var teikt, ka viņa ir dzimtas aroda turpinātāja.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.