Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Siltuma tarifs kļūst nedaudz lielāks. Prognozes liecina, ka pagājušā gada augstumus nesasniegs

“Mēs katru mēnesi rūpīgi sekojam līdzi gāzes cenai un pārskatām tarifu. Ja gāzes cena pieaug, bet mēs tam nesekojam līdzi un tarifu nepalielinām, mums pašiem jāpiemaksā par siltuma ražošanu. Ja gāzes cena samazinās, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija nosaka, ka arī siltuma tarifs obligāti jāsamazina,” skaidro uzņēmuma vadītājs un piebilst, ka gāzes cenu būtiski ietekmē notikumi pasaulē. Vispirms tas bija Krievijas iebrukums Ukrainā un karš šajā valstī, bet pavisam nesen uzsāktā karadarbība Izraēlā un Palestīnā un konstatētie gāzesvada bojājumi Somu līcī. Kādam varbūt liekas, ka tas ir tālu un uz mums neattiecas, taču šie notikumu mūs ietekmē ļoti tieši. E. Bricis piebilst, ka tieši tajā dienā, kad sākās karadarbība Tuvajos Austrumos, gāzes cena atkal palielinājās un oktobra beigās tā jau bija par 10 eiro par megavatstundu lielāka nekā septembrī, un tas atsauksies uz mūsu katra maciņu. Tomēr ir arī laba ziņa — prognozes liecina, ka februārī tarifs atkal varētu samazināties.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Interesanti vai uzsāktā kara darbība Izraēlāuj Palaestīnā un konstatetie gāzes bojajumi Somu līcī ir ietekmējuši arī cienījamā E. Briča algu? Tak jau ietekmē ļoti uz augšu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.