Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Seciete Dace Siliņa: es esmu no tiem cilvēkiem, kam patīk dot

Seciete no matu galiņiem līdz papēžiem — tā var teikt par Daci Siliņu. Šis ir piesātināts un piepildīts laiks viņas dzīvē. Darbs zooveikalā, iesaistīšanās pašdarbībā, floristikas darbi, gleznošana, kopābūšana ar saviem mīļajiem — tam visam ikdienā jāatrod laiks. Šī nedēļa zīmīga ar to, ka Daces dzīvei nācis vēl viens gads klāt.
Sece ir Daces bērnības zeme un arvien arī dzīvesvieta. Pārtraukums bija vien mācību laiks tehnikumā un pāris aizvadītie gadi Koknesē.
Secē dzimusi, augusi. Vecākiem bija kupla saime — divi dēli un četras meitas. Bērniem ieaudzināja darba tikumu un kopības izjūtu. Tā ir arvien — lai kādi vēji pūš, visi cieši stāv kopā un nekrīt. Dacesprāt, ģimene ir lielākā bagātība, kas var būt.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.