Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Savas valsts labā mums vajadzētu būt godīgiem

Dzimtenes mīlestība ir svētku atzīmēšana ģimenes lokā. Kopā ar bērniem, vecākiem un vecvecākiem rodas tā kopības sajūta, ka mēs katrs individuāli un visi kopā esam daļa Latvijas. Ko mēs katrs varētu darīt valsts labā — jau no bērnības ieaudzināt savos bērnos patriotismu un vienmēr lepoties ar savu valsti. Izglītot par valsts vēsturi, tradīcijām un atgādināt, cik nozīmīgs ir fakts, ka varam dzīvot brīvā Latvijā.
Kādu laiku es dzīvoju ārzemēs. Šī pieredze kārtējo reizi pierādīja, ka nekur nav tik labi kā mājās. Lai arī dzīvojot Latvijā nākas sastapties ar dažādiem izaicinājumiem, nevienā mirklī neesmu domājusi par došanos atpakaļ svešumā. Braucot jebkur, nodzīvojot kaut 20 un vairāk gadu, tu vienmēr būsi sveštautietis vai iebraucējs. Latvija ir mani cilvēki, mana valoda, mani svētki un man tas ir ārkārtīgi svarīgi, ka varu būt starp savējiem — dzimtenē!

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.