Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Saņem 40 eiro lielu sodu

Kā liecina sākotnējā informācija, 10. augustā Jaunjelgavā vīrietis vadīja transportlīdzekli Volkswagen Transporter pa Rātūža ielu un pārbaudes laikā tika konstatēts, ka autovadītājam ir nederīga transporlīdzekļu vadītāja apliecība, jo šī gada 23. martā tā tika pieteikta policijā kā nozagta un 30 dienu laikā no attiecīgās informācijas reģistrācijas dienas transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā nav saņemta jauna transportlīdzekļu vadītāja apliecība. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, un vīrietim piemērots 40 eiro liels naudas sods — informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policija atgādina, ka transportlīdzekļu vadīšanas tiesības nedrīkst izmantot, ja transportlīdzekļa vadītāja apliecība ir nozagta vai zudusi un 30 dienu laikā no attiecīgās informācijas reģistrācijas dienas transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā nav saņemta jauna transportlīdzekļu vadītāja apliecība. Par transportlīdzekļa vadīšanu, ja ir spēkā transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, transportlīdzekļa vadītājam piemēro 40 eiro lielu naudas sodu.

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirknī saņemta informācija par 11 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā reģistrēti 15 administratīvie pārkāpumi, tai skaitā 12 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.