Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sagaidīta “zaļā” gaisma

Ir atkal jauns gads, un šoreiz tas sācies ar labām ziņām. Vispirms jau valdības lēmums ļaut bērniem no 12 gadu vecuma apmeklēt iekštelpās ne tikai sporta treniņus, bet arī interešu izglītības un amatiermākslas kolektīvu nodarbības. Ja nav Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, to var darīt arī ar negatīvu skrīninga testa rezultātu, kas veikts savā izglītības iestādē. Arī pirmsskolas vecuma bērniem būs iespēja apmeklēt interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības nodarbības klātienē, ievērojot nosacījumus par telpu platību, bērnu skaitu grupā un telpu ventilāciju.Lai gan saglabājas citi ierobežojumi, tas ir būtisks ieguvums visiem. Ja pēdējā laikā bērnu centra apmeklētājus strikti vajadzēja dalīt pa klašu grupām un katru atsevišķā telpā, tad deju nodarbības no 12 gadiem klātienē varēja apmeklēt tikai ar atbilstošu sertifikātu. Ar pirmsskolas vecuma dejotājiem bija vēl lielākas grūtības, jo...

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.