Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sadrupušo bruģi mainīs līdz ar domes ēkas remontu

Mūsu lasītāja Biruta ievērojusi neglaimojošu skatu Aizkraukles pilsētas centrā — sadrupušu bruģi. Kundze interesējas, vai domes pārstāvji to ir pamanījuši? Viņasprāt, nepilnību vajadzētu novērst — tas esot ne tikai nepievilcīgs skats, bet arī apdraudot gājēju drošību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Birutas kundze sadrupušo bruģi šajā vietā ievēroja jau pērn, šogad situācija, pēc viņas teiktā, ir pasliktinājusies. “Arī citviet pilsētā var manīt kādu nobružātu bruģa fragmentu, taču tik sliktā stāvoklī, cik tas ir pilsētas centrā — pie ieejas uz klientu apkalpošanas centru —, nav nekur! Nezinu, kādēļ šeit bruģis ir tik ļoti sadrupis, taču gājēju un skrejriteņu braucēju drošības dēļ to vajadzētu atjaunot. Cik zinu, tā ir viena no šī seguma priekšrocībām — bojātos bruģa gabalus var nomainīt,” teic aizkraukliete.

Aigars Zīmelis, Aizkraukles pilsētas un pagasta pārvaldnieks, skaidro, ka bruģis šajā vietā ir ļoti vecs, tādēļ sācis drupt. To šobrīd neatjauno, jo noslēdzas projektēšanas darbi domes ēkas energoefektivitātes palielināšanai. Plānots, ka ēku atjaunos, tostarp arī pieguļošo teritoriju. Pārējās vietās pilsētā regulāri bojātie vai nolietojušies bruģa fragmenti tiek mainīti.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.