Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sacenšas Piedaugavas novadu stāstnieki

Ingunas Žogotas foto

Piedaugavas novadu stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa” notika A. Pumpura Lielvārdes muzejā 23. novembrī. Uz konkursu bija ieradušies stāstnieki no Aizkraukles novada vidusskolas, Pļaviņu vidusskolas, I. Gaiša Kokneses vidusskolas un citām mācību iestādēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pavisam kopā konkursā piedalījās 30 skolēni, kas bija sagatavojuši priekšnesumam pasakas, anekdotes, atgadījumus no dzīves, ātrrunas.

Šī konkursa mērķis ir bērnu un jauniešu pilsoniskās līdzdalības, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā lietpratības veicināšana un iesaistīšanās Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un kopšanā.

Stāstnieku konkursa dalībniekus vērtēja Piedaugavas novada folkloras kopu koordinatore I. Žogota, Ogres novada Izglītības pārvaldes interešu izglītības metodiķe A. Sārna, Lielvārdes pamatskolas latviešu valodas un literatūras, folkloras pulciņa skolotāja I. Bite, A. Pumpura Lielvārdes muzeja vadītāja A. Streile, Lielvārdes pilsētas bibliotēkas filiālbibliotēkas “Lāčplēsis” vadītāja D. Vecziediņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedaugavas novada stāstnieku konkursā “Teci, teci, valodiņa” skolēni ieguva I un II pakāpes diplomus.

No Aizkraukles reģiona I pakāpes diplomu un Lielā/-ās stāstnieka/-ces titulu ieguva Rūdolfs Babris (Aizkraukles novada vidusskola), Marija Freimane (I. Gaiša Kokneses vidusskola), Kristofers Kalniņš (Pļaviņu vidusskola), Kaiva Annika Avotiņa (Pļaviņu vidusskola), kuri arī dosies uz fināla konkursu “Teci, teci, valodiņa” Rīgā 3. decembrī. Veiksmi stāstniekiem konkursā!

Citi Piedaugavas novadu stāstnieku konkursa “Teci, teci, valodiņa” dalībnieki saņēma II pakāpes diplomu un Lielā/-ās stāstnieka/-ces titulu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies skolotājiem, kas palīdzēja skolēniem sagatavoties konkursam! Paldies vecākiem par atbalstu, līdzjušanu!

Iveta Bite, Lielvārdes pamatskolas skolotāja

Ingunas Žogotas foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.