Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Rusudana Matule: gruzīniem ar latviešiem ir ļoti labas attiecības, cilvēcīgās saites ir diezgan stipras

Latvijā es sevi izjūtu kā gruzīnieti, Gruzijā — kā latvieti. Gruzijai es esmu citādāka, un tur esmu saņēmusi komplimentus — vai, tu runā gruzīniski? Malace! Tāpat komplimentus esmu saņēmusi Latvijā — cik tu labi runā! Tas pašsaprotams, es taču te izaugu!
Dzīvojām Rīgā, bet brīvdienās braucām uz laukiem. Mana omīte 90. gados atguva savus īpašumus. Dvēselē esmu lauku cilvēks. Man patīk lauki un dzīvnieki. Laukos pavadīju katru vasaru. Lauki bija Zemgalē, un mēs visu laiku braucām uz Lietuvu. Mums bija lietuviešu tante. Sajūtu sevi miksētu no visādām tautībām — lietuviešu asinis mums arī ir. Sadzīves līmenī saprotu arī lietuviešu valodu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.