Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Roze un labā feja

Aizkraukliete Jolanta Zujeva: es visu laiku esmu harmonijā ar dabu, nevaru bez tās
Šis ir laiks, kad visā krāšņumā zied rozes, klusā noslēpumā savus zvanus skandina lilijas un ar smaržu reibina lavandas. Šajā skaistumā dzimšanas dienu svin aizkraukliete Jolanta Zujeva.
Citādas puķes
Jolanta dzimusi Ērgļos, un par tiem arvien ir siltas, jaukas atmiņas. Jubilāres bērnība pagāja citā Latvijas novadā — Kurzemē, bet uz Ērgļiem turpināja braukt vasarās, kad pie vecmāmiņas aizvadīja brīvlaiku.
Gadus 10 Jolantas ģimene dzīvoja netālu no Vaiņodes — Embūtes pagasta Vībiņu ciemā. “Tur ļoti maz cilvēku dzīvo, un vieta, varētu teikt, ir mistiska, enerģētiski ļoti spēcīga vieta. Es pat kā bērns to ļoti izjutu. Dzīvoju pa mežiem, ūdeņiem, mani vilka daba un arī šodien velk. Tur pat ziedi ir savādāki — tādas puķes, kādas bija tajos mežos un pie ūdens, te nekur neesmu redzējusi,” stāsta jubilāre. Ik pa laikam viņa arī aizbrauc apciemot to pusi. Embūtē Jolanta sāka skolas gaitas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.