Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Rihards Krauklis: Joprojām gūstu patīkamas emocijas no florbola

Florbola sezona ir sākusies! Latvijas Florbola federācijas otrās līgas šīs sezonas pirmajā spēlē Aizkraukles sporta centrā tikās komandas “FK Aizkraukle/ Koknese” un “SK Coyote/Tobio”. Ar rezultātu 13:11 mājinieki “Aizkraukle/Koknese” uzvarēja. Saka, savās mājās pat sienas palīdz. Vai tā tiešām ir, “Staburags” sarunājās ar vienu no rezultatīvākajiem šīs spēles florbolistiem (gūti divi vārti un viena rezultatīva piespēle), komandas kapteini Rihardu Kraukli no Kokneses.
— Kā sākās jūsu aizraušanās ar florbola spēli?
— Mana sirdslieta ir hokejs. Lai būtu papildu fiziskā slodze, mācoties vidusskolā, sāku spēlēt florbolu. Hokeja un florbola spēlei ir zināma līdzība. Šie treniņi notika Aizkrauklē, spēlējām kopā ar skolotājiem un citiem domubiedriem. Florbols ir ļoti labs sporta veids, lai kustētos.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.