Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Revita Vildava sarunā par labdarību, sevis meklējumiem un masāžām

Tuvojas gadumija, un aizkraukliete Revita Vildava šomēnes aizsāka akciju, kurā vāc dāvanas Aizkraukles dzīvojošajiem vientuļajiem pensionāriem. Vārds pēc vārda, un saruna kā sniega bumba apauga ar ceļu uz sevis meklējumiem, došanos vienatnē mežā, apmaldīšanos purvā, rīkstītes dancināšanu, masāžu.
— Kā radās ideja par dāvanām vientuļajiem pensionāriem?
— Kādu dienu piezvanīja mamma, sākām runāt par to, ka pašvaldība nedāvinās saldumus bērniem, un viņa piebilda, ka arī senioriem dāvanu nebūs ne no sociālās puses, ne samariešiem. Kā tas ir, nebūs? Tas mani ļoti aizskāra. Seniori man ir ļoti jūtīga tēma, jo mamma mani mācīja, ka pret vecākiem cilvēkiem jāizturas ar cieņu. Par bērniem vecāki parūpēsies, bet kurš par vientuļajiem senioriem? Mana mamma ir arī aprūpētāja, esmu viņas darbā dziļi iegājusi, daudz palīdzējusi, pati aprūpējusi un zinu to sajūtu, ko šiem cilvēkiem nozīmē vienkārša saruna. Viņiem ne tik daudz vajadzīgas materiālās vērtības, bet gan laiks, ko velti, ka domā par viņu. Man liekas, ir tik skaisti, ka varu radīt kaut ko, kas viņus iepriecinās. Tas man ir pats svarīgākais. Teicu: mamma, uzrunāšu tautu, ielikšu “feisbukā”, redzēsi, būs, kas gribēs palīdzēt. Ja nemaldos, aizpagājušajā gadā Jaunjelgavā kāda meitene vāca dāvanas Skrīveru pansionātam. Toreiz pati sapirku, iesaistīju draugus, un aizsūtījām paciņas senioriem. Tāpēc zināju, ka tas nostrādās arī manā gadījumā. Ar Latvijas Samariešu apvienības palīdzību, kurā strādā mana mamma, sarūpētās dāvaniņas varēsim vieglāk izdalīt senioriem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.