Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Priekšlikums labs, taču nav praktiski realizējams

Teorētiski šāds priekšlikums ir ļoti labs. Praktiski to nevarēsim realizēt. Mēs, mācību iestāžu vadītāji, būsim iedzīti sprukās. Nesen Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības vadītāja Inga Vanaga teica, un arī es to varu apstiprināt — tādā gadījumā skolām būs vēl vairāk brīvu vakanču. Skolotāji jau tagad pārstrādājas. Kokneses skolai ir vairākas vakances, uz kurām neviens nepiesakās. Mums vajag skolotāju ķīmijā, latviešu valodā, fizikā, šodien arī dizainā, tehnoloģijās un datorikā. Ministrija ar slodžu sadalījumu vēlas mazināt darbinieku pārdegšanu. Tomēr nebūsim naivi, skolotāji no aizvērtajām skolām nebrauks pie mums 50 — 60 kilometru, nepaņems šīs pāri palikušās likmes, pat ja viņiem maksātu kompensāciju par ceļa izdevumiem. Iespējams, ka šāda stundu skaita griestu noteikšana varētu būt iespējama Rīgā. Lai gan arī tur vakanču ir ļoti daudz.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.