Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Prieks par jaunajiem uzņēmējiem

Aizvadītā darba nedēļa bija piesātināta — pasākumiem un notikumiem bagāta. Nedēļas pirmajā pusē tikos ar jaunajiem Pļaviņu apvienības uzņēmējiem, ar kuriem vēl nebiju iepazinusies. Alus darītavai “Bursh” ir jauns saimnieks, arī viesu namam “Daugavas avoti”, tikāmies, pārrunājām aktualitātes. Februāra sākumā gaidām ciemos Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra kolēģus, kuri vēlas iepazīt mūsu novadu.
Nedēļas otrajā pusē pirmo reizi rīkojām uzņēmēju tikšanos Sproģos, Neretas pusē. Pirmā iepazīšanās ar šīs puses uzņēmējiem kā uzņēmējdarbības atbalsta speciālistei jaunajā Aizkraukles novadā notika pagājušajā gadā, taču tie pamatā pārstāvēja tūrisma nozari. Šoreiz šī tikšanās bija plašāka. Protams, Neretas puse bija viskuplāk pārstāvēta. Taču bija biznesa pārstāvji no visa Aizkraukles novada — no Jaunjelgavas, Skrīveriem, Kokneses, Pļaviņām. Pārstāvētas bija dažādas nozares — lauksaimniecība, kokapstrāde un mežizstrāde, transporta nozare, arī tūrisms. Iepazināmies, uzņēmēji stāstīja par sevi, ar ko nodarbojas. Savukārt mēs iepazīstinājām ar savām aktualitātēm — projektu konkursiem finansējuma piesaistei, semināriem, pašvaldības rīkoto biznesa ideju konkursu “Esi uzņēmējs Aizkraukles novadā 2023!”, kurā aicinām piedalīties gan topošos, gan arī jaunos uzņēmējus, kuri šajā jomā darbojas ne ilgāk kā divus gadus. Tāpat informējām par novada uzņēmēju dienām, kas šogad plānotas rudenī. Uzņēmēji aicināti gan piedalīties tajās, gan arī izteikt savus priekšlikumus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.