Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

PMLP nodaļās klientu apkalpošanas speciālistiem valsts patlaban var maksāt līdz 795 eiro lielu algupirms nodokļiem

Viens no apmeklētāju rindu cēloņiem Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) nodaļās ir zemais atalgojums klientu apkalpošanas speciālistiem, jo valsts patlaban var maksāt līdz 795 eiro lielu algu pirms nodokļu nomaksas, aģentūra LETA noskaidroja pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par to, ka ir šāda alga liecina arī PMLP ievietots sludinājums par klientu apkalpošanas speciālista vietu PMLP Rīgas 3.nodaļā. PMLP uz šo amatu piedāvā mēnešalgu no 675 eiro līdz 795 eiro pirms nodokļu nomaksas, sociālās garantijas – veselības apdrošināšanu, redzes korekcijas līdzekļu iegādes izdevumu kompensāciju;

papildatvaļinājumu, atvaļinājuma pabalstu un novērtēšanas prēmiju.

PMLP preses pārstāve Madara Puķe aģentūrai LETA teica, ka diemžēl pārvaldē algas ir nekonkurētspējīgas un kopumā valstī trūkst 20 klientu apkalpošanas speciālistu. Mazas struktūrvienības nodaļā alga ir pat vēl zemāka – līdz 765 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par šo situāciju ir informēta par nozari atbildīgā Iekšlietu ministrija.

Apmeklētāju rindas ietekmē gan tas, ka ir vakantas amata vietas, ko grūti aizpildīt zemā atalgojuma dēļ, gan tas, ka patlaban atkal darbinieki sākuši slimot ar Covid-19.

Četras PMLP nodaļas patlaban strādā ar samazinātu kapacitāti, jo darbinieki slimo ar Covid-19. Viena no tām ir Rīgas 1.nodaļa Čiekurkalnā, kurā šobrīd puse no pasu noformētājiem saslimusi ar vīrusu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.