Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pļaviņu Mākslas skolā darina ierakumu sveces

Diānas Nagles foto

Sadarbībā ar biedrību “Laime saimē” Pļaviņu Mākslas skolā un Pļaviņu vidusskolā top ierakuma sveces Ukrainas karavīriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sveču izgatavošanai nepieciešamās metāla kārbas un pārējos materiālus aktīvi saziedojuši iedzīvotāji. Pļaviņu Mākslas skolas direktore Iveta Ušacka stāsta, ka internetā skatījušies, kā tas pareizi jādara, un nekas sarežģīts tas nav. Ar skolotāju un darbinieku atbalstu aktīvi darbojas divas klašu grupas, un bērniem patīk šī darbošanās. Ziedot kārbas, sveču vai parafīna pārpalikumus aicināts ikviens, un cilvēki ir atsaucīgi. Sveces kausē skolas dārzā, kur to ērtāk darīt, un sagatavots jau krietns daudzums šīs karavīriem tik vajadzīgās lietas.

Sveces darina arī Pļaviņu vidusskolas Ekoskolas dalībnieki, ko aicina darīt arī šī gada Rīcības dienās. Mācību iestādes Ekoskolas koordinatore Sanita Fjodorova stāsta, ka skolēni atnesa kārbas, aktīvi locīja kartonu, un tas viss jāpiepilda ar izkausētiem sveču pārpalikumiem.

Biedrības “Laime Saimē” vadītājs Andris Zeps informēja, ka tuvākajā laikā ierakuma sveces un citas ziedotās lietas jau nogādās Ukrainā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.