Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pļaviņiešiem Lielā balva

DOMĀ UZ IZDARA — pļaviņiešu komanda pēc konkursa. Foto no Pļaviņu vidusskolas

Aizvadīta Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centra atklātā olimpiāde-konkurss 4. — 5. klases skolēniem “Uzdrīksties! Domā! Radi!”. Tā notika jau piekto gadu, finālā pulcējot 19 komandas no visas Latvijas, arī Aizkraukles novada.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Finālistu vidū bija divas komandas no Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas un viena no Pļaviņu vidusskolas. Pārbaudījuma pirmajā daļā skolēni pāros pildīja uzdevumus programmēšanā, matemātikā un dabaszinībās. Balvu dabaszinībās nominācijā “Pētniecība” ieguva Pļaviņu vidusskolas komanda “Līdzsvars”.

Otrajā daļā skolēnu komandas kopā veidoja inženiertehnisku objektu. Uzdevums bija izveidot pēc iespējas garāku tiltu, kas spēj noturēt vienu kilogramu smaguma, izmantojot kartona gabalus, papīra līmi un līmlenti. Tajā vislabāk veicās skolēniem no Preiļiem. Savukārt kopvērtējumā lielāko punktu skaitu ieguva un Lielo balvu saņēma Pļaviņu vidusskolas komanda “Līdzsvars”. Tās sastāvā bija seši skolēni — Armands Striķis, Renārs Valdbergs, Agrita Andersone, Evita Pujāte, Milana Dauškane un Atis Ivanovs. Sagatavoties konkursam viņiem palīdzēja skolotāja Evita Valdberga, un atbalstu sniedza skolotāja Lana Ivanova, kā arī 12. klases skolēns Mikuss Krēbs ar videomontāžas darbiem. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.