Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pļaviņieši palīdz notvert kafejnīcas apzadzēju (papildināts ar Valsts policijas informāciju)

Trillerim līdzīgi notikumi vakar risinājās Pļaviņās. Tikai pateicoties kafejnīcas “Savija” darbinieku drosmei un vietējo iedzīvotāju atsaucībai un ātrajai reakcijai, izdevās aizturēt garnadzi, kurš mēģināja apzagt kafejnīcas kasi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā parasti no rīta puses kafejnīcā ”Savijas” ir maz cilvēku, tāpēc kafejnīcas vadītāja Anita, uz brīdi ieejot virtuvē, uz letes atstāja telefonu un neaizslēgtu kasi.
Pēc mirkļa viņa kolēģēm saka – šķiet kaut kas ienāca, bet viņas atteica, ka nevar būt, jo tad taču nozvanītu zvaniņš. Anita tomēr nolēma pārbaudīt, un tad jau viss risinājās kā detektīvseriālā. Viņa ieraudzīja vīrieti, kas darbojās pie kases, rokā viņam bija 20 eiro (kā vēlāk noskaidrojās, viņa guvums bija 70 eiro). Ne mirkli nedomājot, viņa garnadzim kā lauvene metās virsū. Viņš izrāvās no negaidītās uzbrucējas, Anita, kura bija kā afekta stāvoklī, domā, ka viņš viņu nogrūdis zemē, jo satraumēts pirksts un sāp sāni. Pēc tam jau garnadža tvarstīšanā iesaistījās viss kolektīvs, kas kliegdams metās pakaļ zaglim, kurš, viņuprāt, varētu startēt olimpiskajās spēlēs, jo skrēja patiešām zibenīgi. ”Sprintera” ķeršanā pievienojās vēl trīs cilvēki ar velosipēdiem un viens ar automašīnu, līdz ar to garnadzim nācās padoties. Īpašs prieks kafejnīcas vadītājai un darbiniecēm ir par pļaviņiešu atsaucību. Ja kādreiz saka, ka esam kļuvuši vienaldzīgi pret citu nelaimi, tad uz šo gadījumu tas neattiecas. Bet varbūt nostrādāja karma – ja tu citiem daudz palīdzi, palīdzība atnāks arī tev.
Pēc neoficiālām ziņām, zaglis bija no Jēkabpils, vairākkārt tiesāts.

Papildinājums

Valsts policijas pārstāve Dace Kalniņa informē: “Kā liecina sākotnējā informācija, 6. septembrī Pļaviņās vīrietis kādā kafejnīcā atvēra kases aparātu un no tā nozaga naudu. Netālu no notikuma vietas aizdomās par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tika aizturēts 1984. gadā dzimis vīrietis, pie kura tika atrasta nozagtā nauda. Jāpiemin, ka vīrietis vairākkārt ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar zādzībām no tirdzniecības vietām. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.