Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pļaviņās saka paldies par nesavtīgu darbu

PATEICĪBA PĻAVIŅIEŠIEM. Pateicības rakstus saņēma Inese Lejniece (no kreisās), Andris Zeps un Iveta Krastiņa. Foto no Pļaviņu kultūras centra

Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, Pļaviņu apvienības pārvalde teica paldies iedzīvotājiem, kuri ar savu nesavtīgo darbu devuši ieguldījumu apvienībā un novadā. Pateicības raksti šogad piešķirti trim sabiedriski aktīviem pļaviņiešiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pateicības rakstu saņēma ģimenes ārste Inese Lejniece par ilggadēju, brīvprātīgu labdarības iniciatīvu un finansiālu atbalstu, veicinot kultūras un izglītības attīstību Pļaviņās. Ar viņas ierosinājumu un līdzfinansējumu pērn tapa noformējums Pļaviņu Mūzikas skolas aizmūrēto logu vietās ēkas vienā pusē.

Vēl pateicība biedrības “Kopsolis” vadītājai un Pļaviņu vidusskolas skolotājai Ivetai Krastiņai par izglītojošu pasākumu rīkošanu, ģimenēm draudzīgas vides labiekārtošanu Aiviekstes pagasta Kriškalnā, kur ar pašvaldības un citu atbalstītāju palīdzību izveidots parks ar pastaigu takām. Tas atklāts šoruden ar interesantu un skaistu pasākumu, ko apmeklēja daudz cilvēku.

Pļaviņu apvienības pārvaldes pateicības raksts arī biedrības “Laime saimē” vadītājam Andrim Zepam par biedrības sadarbību ar Brīvības pieminekļa izgaismošanas fondu, prezentējot grāmatu “Brīvības piemineklis tautā celts un aprūpēts”, par līdzcietību, ziedojumu vākšanas organizēšanu un humānās palīdzības nogādāšanu Ukrainas karadarbības skarto zonu civiliedzīvotājiem un karavīriem. Šis darbs nenogurstoši bijis visu Ukrainas kara laiku un turpinās joprojām. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.