Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pļaviņās būs Mazā Rīgas un Uļļu iela

Aizkraukles novada dome apstiprināja zemes ierīcības projektu nekustamajam īpašumam “Lejas Uļļi” Pļaviņās, kura īpašnieks paredz to sadalīt desmit daļās. Lai nodrošinātu piekļuvi jaunajiem īpašumiem un varētu tos identificēt, Pļaviņās izveidotas divas jaunas ielas — Mazā Rīgas iela un Uļļu iela.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saistībā ar to vairākām ēkām karjera rajonā piešķirtas un mainās adreses. To vidū arī pašvaldības katlumāja, kas turpmāk būs adresē Mazā Rīgas iela 13, kā arī daudzdzīvokļu ēku grupa, citas dzīvojamās mājas, būves un zemes vienības. Jaunās adreses jau iekļautas datubāzēs, un tās būs jaunajos pašvaldības un citu pakalpojumu sniedzēju rēķinos. Atbilstoši Adresācijas noteikumiem, iedzīvotājiem, kurus skar adreses maiņa, visi dokumenti ar iepriekšējo adresi ir spēkā, un tie nav jāmaina. Pļaviņu apvienības pārvaldes vadītājs Andris Ambainis informēja, ka gadījumos, ja būs nepieciešams mainīt ierakstu Zemesgrāmatā, veicot darbības ar īpašumu, uz pašvaldības izziņas pamata to izdos ar jauno adresi.

Abas jaunās ielas gan joprojām ir privātīpašums, un pašvaldībā paredzētas sarunas ar zemes īpašnieku par to turpmāko piederību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.