Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Plāksteris” logā radinātu pie kārtības

Ilustratīvs foto

Policija aicina autovadītājus būt saprotošākiem un novietot savus spēkratus tam atbilstošā vietā

Aizkrauklē, pie “IGA centra”, daudzi autovadītāji neievēro apstāšanās un stāvēšanas noteikumus, novieto savas mašīnas tuvu pie ieejas durvīm tā, ka citiem ir apgrūtināta braukšana. Vai tur kārtību neviens nekontrolē?” jautā kāds lasītājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zvanītājs stāsta, ka reizēm spiests braukt pa gājēju celiņu. Viņaprāt, vajagot tādu kārtību kā Rīgā — tiklīdz automašīnu novieto neatbilstoši noteikumiem, tā logā “plāksteris”, arī viņš pats tādu ir saņēmis, samaksājis 30 eiro sodu, tāpat kā daudzi citi autovadītāji, toties tas radina pie kārtības un disciplinē.

Arī kāda cita autovadītāja stāsta, ka pie “IGA centra” rodas problēmas — kad cilvēki savas mašīnas novieto līdz pašai vidusejai, tad ir grūtības izgriezties uz izbrauktuvi un jābrauc pa bruģēto gājēju celiņu.

SIA “Firma Madara 89” nekustamo īpašumu pārvaldniece Ieva Erdmane teic, ka, lai gan stāvlaukums pie “IGA centra” ir plašs, taču autovadītāji bieži vien neievēro norobežojošās līnijas un uzrakstus ar lūgumu savus auto pie durvīm nenovietot, dažs savu braucamo atstāj invalīdu stāvvietā. Policija autovadītājus soda, taču pārkāpumi turpinās. Šķiet, daļa autovadītāju vēlētos tādu pakalpojumu kā iebraukšana tieši “IGA centrā” līdz vajadzīgā veikala letei. Viņa aicina autovadītājus būt iecietīgākiem, saprotošākiem un novietot savus spēkratus tam atbilstošā vietā, lai netraucētu citus tirdzniecības centra apmeklētājus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa teic, ka, veicot ceļu satiksmes uzraudzību, Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas darbinieki pievērš uzmanību apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanai, tajā skaitā pie “IGA centra”. Cik pārkāpēju tur saņēmuši sodu, viņa nekomentē, bet informē, ka šī gada pirmajos sešos mēnešos policijas darbinieki par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu neievērošanu Aizkraukles novadā sodus piemērojuši 38 reizes. “Ceļu satiksmes noteikumi neaizliedz novietot transportlīdzekļus stāvēšanai ārpus apzīmētajām stāvvietām, izņemot vietās, kur transportlīdzeklis var neļaut iebraukt vai izbraukt citiem transportlīdzekļiem vai traucē gājēju pārvietošanos,” norāda policijas pārstāve.

Aizkraukles novada pašvaldības policijas priekšniece Anita Ozola teic, ka pašvaldības policija ir tiesīga piemērot sodu par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem un turpmāk pievērsīs uzmanību arī kārtībai pie “IGA centra”. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.