Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pirmajās divās dienās Aizkraukles novadā nobalso 231 cilvēks

ilustratīvs attēls no lsm.lv

Pirmajās divās dienās, kad balsi varēja nodot glabāšanā, Aizkraukles novadā nobalsojis 231 balsstiesīgais iedzīvotājs, kas ir 0,99 procenti no visiem balsstiesīgajiem iedzīvotājiem Aizkraukles novadā (kopā 23 397).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā dienā, 26. septembrī, Aizkraukles novadā iepriekš nobalsoja 70 iedzīvotāji, kas ir 0,3 procenti no visiem balsstiesīgajiem. Ceturtdien, 29. septembrī, šo iespēju izmantoja 161 cilvēks. Aizkraukles novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Ulrika Britāne “Staburagam” pastāstīja, ka pirmajās vēlēšanu dienās pie vēlēšanu iecrikņa pat veidojusies rinda.

Latvijā kopumā pirmajā dienā nobalsojuši 11 316 vēlētāji, kas ir 0,73% no balsstiesīgajiem, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotā informācija. Otrajā dienā šis skaits palielinājies līdz 19 691 jeb 1,28 procentiem.

14. Saeimas vēlēšanām vēlētāju sarakstos kopumā ir reģistrēti 1 542 407 balsstiesīgi pilsoņi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novadā kopā ir 22 vēlēšanu iecirkņi, bet balsi glabāšanā var nodot tikai vienā no tiem — vēlēšanu iecirknī Aizkraukles kultūras centrā. Iepriekš nobalsot vēl iespējams šodien, 30. septembrī, no pulksten 10 līdz 16.

Rīt, 1. oktobrī, vēlēšanu iecirkņi visā Latvijā atvērti no pulksten 7 līdz 20 un cilvēki var doties vēlēt uz jebkuru iecirkni valsts teritorijā. Tikai jāatceras, ka Latvija ir sadalīta piecos vēlēšanu apgabalos un deputātu kandidātu saraksti tajos atšķiras, jo katra partija deputātu kandidātu sarakstu gatavo katram vēlēšanu apgabalam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.