Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pircēja pateicas apsargam par atdoto žurnālu

Kāda aizkraukliete ir no sirds iepriecināta un pateicīga par to, ka veikalā “Rimi Mini” Aizkrauklē veiksmīgi izdevies atgūt aizmirsto iegādāto lietu. Viņa aicina arī citus interesēties veikalā, ja gadījies līdzīgi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laikraksta “Staburags” redakcijai piezvanīja aizkraukliete, kuras vārds redakcijai ir zināms. “Man grūti pārvietoties, eju, pieturoties pie sava “mersedesa” — ratiņiem ar četriem riteņiem. Veikalā “Rimi Mini” Aizkrauklē, Spīdolas ielā, nopirku krustvārdu mīklu žurnālu “Zviedru Mīklas” un aizmirsu. Tā kā sāp kājas, grūti paiet, pati vēlreiz uz veikalu vairs negāju. Sākumā par pazaudēto lietu uztraucos, bet tad samierinājos — vai maz kas pazaudēts! Tomēr palūdzu kaimiņienei, lai viņa nākamajā dienā aizbrauc uz veikalu. Iedevu čeku cerībā, ka varbūt žurnālu vēl atgūšu. Un notika brīnums! Liels bija mans prieks, ka apsargs bijis laipns un atdevis aizmirsto žurnālu, sakot, ka daudzi veikalā kaut ko aizmirstot. Viņam pat bija burtnīca, kur saraksta visas aizmirstās preces, taču ne visi pēc tām ierodas. Kaimiņiene parakstījās un man teica, ka saraksts ir garš. Redakcijai zvanu, lai infomētu arī citus cilvēkus par iespēju saņemt preci, ja tā ir aizmirsta veikalā. Varbūt daudzi domā, ka to vairs nevar atgūt, tomēr tā nav! Veikalā var atgriezties nākamajā, aiznākamajā vai citā dienā, lai saņemtu aizmirsto pirkumu. Paldies veikala “Rimi Mini” darbiniekiem par iespēju atgūt aizmirsto preci!”

“Paldies par pozitīvo atsauksmi par mūsu Spīdolas ielas veikala kolēģu un apsardzes darbinieku atbilstošo rīcību nozaudēto mantu gadījumā!” saka Inga Bite, “Rimi Latvia” ārējās komunikācijas vadītāja. “Lai rūpētos par klientu ērtībām, “Rimi” esam izstrādājuši savu sistēmu, kā veikala personāls rīkojas pazaudētu mantu gadījumā, piemēram, ja ir pazaudēti personu apliecinoši dokumenti, apsardzes darbinieki informē Valsts policiju, savukārt citu pazaudēto mantu reizēs gadījums tiek atsevišķi piefiksēts ar konkrētām detaļām, piemēram, laiku, saturu, atbildīgo apsardzes darbinieku un citām niansēm, lai pēc tam vajadzības gadījumā īpašniekam būtu iespēja vienkāršāk atgūt savas mantas.” 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.