Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pilngadība jaunās telpās. Kokneses ģimenes atbalsta dienas centram 18

KOKNESES ĢIMENES ATBALSTA DIENAS CENTRS 18. dzimšanas dienu atzīmēja ar pārcelšanos uz jaunām telpām. Foto no iestādes albuma

Kokneses ģimenes atbalsta dienas centrs 18. dzimšanas dienu atzīmēja ar pārcelšanos uz jaunām telpām — 1905. gada ielu 7. Iestādes vadītāja Marika Apiņa stāsta, ka centram piešķirtas četras telpas ēkas trešajā stāvā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viens ir vadītājas kabinets, otra telpa paredzēta nodarbībām, trešajā ierīkota atpūtas vieta ar galda spēlēm un puzlēm, ceturtajā — izvietots novusa un hokeja galds. Bērnu skaits ģimenes atbalsta dienas centrā mēdz atšķirties, pastāvīgi ik nedēļu nāk pieaugušie.

Marika iestādes vadītājas amatā ir deviņus mēnešus — kopš pērnā gada jūnija. Līdz ar viņas ierašanos dienas centrs ticis pie jaunas elpas, kas piesaistījis jaunus apmeklētājus. “Iespējams, man ir cita pieeja. Apmeklētāju skaits ir audzis. Ir izdevies atjaunot mammu un mazuļu tikšanos reizi nedēļā. Tāpat esmu ieviesusi mammu un bērnu pēcpusdienas. Piemēram, mammas gatavoja sieru, bērni cepa piparkūkas, vēl mums bija kroņu un citas meistarklases. Regulāri atbalsta centra aktivitātes apmeklē septiņas personas ar garīgiem traucējumiem. Kopā braucam ekskursijās, pēdējā pasākumā lējām sveces,” stāsta M. Apiņa un, raugoties nākotnē, atklāj, ka šovasar cer sarīkot vasaras nometni bērniem, pieaicinot nodarbību vadītājus. Bērniem ļoti pieprasītas ir dažādās ēdienu gatavošanas nodarbības, kā arī sporta aktivitātes un pārgājieni. Skolas laikā dienas centru apmeklē mazāk bērnu, jo Koknesē jauniešiem pieejams plašs ārpusstundu klāsts — mūzikas skola, sporta nodarbības un daudz kas cits.

Raugoties visa novada apmēros, Marikas sapnis būtu izveidot ģimenes atbalsta centru Neretā, kur viņa dzīvo.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.