Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pieminekļu nojaukšana dažiem var atvērt acis

Kopš esmukļuvusi par Daudzeses pamatskolas direktora pienākumu izpildītāju, man visi notikumi dzīvē ir īpaši, katru dienu kaut kas jauns. Pārsteidza novada pašvaldības darbinieku atsaucība. Pat nebiju gaidījusi, ka viņi būs tik pretimnākoši. Skolai vēl daudz kas nepieciešams, un savā prātā domāju, ka novada budžets sen apstiprināts, izmaiņas tajā diez vai veiks, bet priecēja tas, ka redzu — var rast risinājumus. Skolai ļoti nepieciešams autobuss bērnu pārvadāšanai no Sērenes un Zalves. Vecais ir savu laiku nokalpojis, diezgan sliktā tehniskajā kārtībā. Domāju, ka nāksies pašai lauzīt galvu, kā tikt pie jauna, varbūt pat nāktos ņemt kredītu. Rūpes par skolu nozīmē arī gatavošanos jaunajai apkures sezonai. Iepriekšējais direktors bijis ļoti prātīgs, malka jau sagādāta, pietiks ilgākam laikam.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.