Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sociālās aprūpes centrā “Pļaviņas” piedāvā vairāk sociālo pakalpojumu

Sociālās aprūpes centrā “Pļaviņas” piedāvā dažādas saistošas nodarbības.
Foto no centra

Sociālās aprūpes centrā “Pļaviņas” papildināts pakalpojumu klāsts, nodrošinot iespēju pieaugušajiem ar invaliditāti (fiziskiem traucējumiem) un senioriem saņemt dažādus dienas sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dienas aprūpes centra darbība izveidota Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas atbalstītajā projektā “Aprūpe tuvāk mājām”, lai uzlabotu sociālās aprūpes pakalpojumos mazaizsargātajām iedzīvotāju grupām. Cilvēkiem Pļaviņās iespējams saņemt fizioterapeita, paliatīvās aprūpes speciālista, sociālā aprūpētāja, psihologa konsultācijas, dažādus pakalpojumus, piemēram, ir iespēja nomazgāties dušā vai izmazgāt veļu, kā arī apmeklēt nodarbības. Lai to nodrošinātu, izremontētas gan telpas, gan iegādāts nepieciešamais inventārs.

KOPĪGI GATAVOJAS SVĒTKIEM.
Apmeklētāju veidots dekorāciju koks Valentīna dienai.

Visi pakalpojumi abām mērķa grupām projektā ir bez maksas. Lai tos saņemtu, nepieciešams pa tālruni pieteikties pie sociālās aprūpes centra “Pļaviņas” vadītājas Ņinas Maškovas. Viņa atzina, ka interese par šo iespēju ir gan vietējiem cilvēkiem, gan no citurienes. Kāds ir izmēģinājis, un piesakās arī citi. Apmeklētāju plūsma ir sadalīta, lai ievērotu epidemioloģisko drošību.

— Cilvēkiem patīk, jo iespējas un pakalpojumi ir dažādi, ko ikdienā nevar saņemt vai mājās tie ir ierobežoti. Ir dažādas nodarbības, kur var kaut ko izveidot, kopīgi gatavojoties svētkiem, un interesanti pavadīt laiku. Arī turpmāk tās plānojam dažādas, ir interesanti. Izdevies arī piesaistīt visus nepieciešamos speciālistus. Ir vietas, no kurām cilvēkiem grūtāk atbraukt, ja nav sava transporta vai kāds neatved, bet risinām šo situāciju. Ir iespēja centrā pavadīt visu dienu, jo tam viss ir piemērots, bet pagaidām apmeklētāji uzturas, ilgākais, līdz četrām stundām, — stāsta Ņina Maškova. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fakts

 Projekts noslēgsies maijā.

 Tā kopējais budžets ir 369 959,60 eiro, no kura 90% finansē Eiropas Savienība.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.