Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pie frizieres pēc sirdsmiera

Pagājušās nedēļas jubilāres profesija prasa mācīties visas dzīves garumā. Tajā jāiztur emocionāla un fiziska slodze. Kopš pamatskolas līdz šodienai — četrus gadu desmitus — viņa nav mainījusi savu aizraušanos. Kurmeniete, mazzalviete un kopš 2007. gada aizkraukliete Īrisa Davidova ir friziere.
Īrisas vecāku mājas ir Kurmenē. Atceroties bērnību, viņa stāsta, ka reti dzirdēto vārdu — Īrisa — izvēlējies tētis. Tiesa, viņš no ģimenes drīz vien aizgājis, un mammai bērnus nācās audzināt vienai. Šāds, varētu teikt, liktenis bijis arī iepriekšējās paaudzēs. Īrisas vecmammas vīrs bijis mežabrālis. Kritis, un sieva palikusi ar trim meitām. Strādājusi par diviem vai pat vēl vairāk — bērnus izauklējusi un par sakrāto naudu Kurmenē māju uzcēlusi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.