Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pie alpaku cirpšanas meistara

Briti Ians un Džoana Storiji Latvijā dzīvo jau aptuveni 15 gadus. Kad ierodamies “Griezītēs”, kas ir netālu no Ērgļiem, Ians sākumā atvainojas, ka joprojām neprot runāt latviešu valodā. Taču tas netraucē, jo komunicējam ar tulka starpniecību.
Ians stāsta, ka kopš 2000. gada abi ar sievu braukuši uz bērnu nometnēm Latvijā mācīt angļu valodu. Viņiem ļoti patika mūsu cilvēki un tā atmosfēra, kas ir Latvijā. Viņi dzīvojuši un strādājuši gan Dānijā, gan ASV, bet turpināja katru gadu braukt uz Latviju pie draugiem, kas dzīvoja Ērgļos. Un tad viņiem piedāvāja tur nopirkt dzīvokli. Tā kā Ianam patīk klusums, tas arī motivēja teikt dzīvoklim — jā. Ians un Džoana izlēma, ka jāpamēģina, kā ir dzīvot Latvijā. Īpašniecei, kura pārdeva dzīvokli, piederēja arī zeme, kuru viņa lūdza pieskatīt. Ians un Džoana piekrita, jo viņiem vienmēr ir bijis dārziņš. Zemes platība ir aptuveni 12,8 hektāri. Šobrīd šī zeme pieder Ianam, jo viņam bija iespēja šo zemi iegādāties.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.