Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Personalizētu uzlīmju izgatavošana un druka

Budgetprint.lv aizraušanās un specializācija ir uzlīmju izgatavošana un druka, veicinot projektu ērtu un ātru izveidi, saglabājot izdevīgas cenas arī nelielām tirāžām. Personalizēto uzlīmju izgatavošana paredzēta produkcijai, iepakojumiem, dāvanām vai citiem produktiem, jebkura Jūsu projekta realizēšanai. Izmantojot modernās uzlīmju drukas tehnoloģijas un materiālus Budgetprint.lv nodrošina uzlīmes noturību un līmēšanas ērtību. Izvēloties sev piemērotāko uzlīmes formu, ērti un ātri tās maketu vari izveidot un pasūtīt izmantojot Budgetprint.lv tiešsaistes redaktora palīdzību. Uzņēmums uzsver laika ekonomiju, tādēļ ātrākas projekta izpildes ietvaros, papildus standarta ražošanas laikam, kas ir 5 darba dienas, izstrādājuši arī steidzamo risinājumu, ar termiņu – 24 h.

Uzlīmes tiek piedāvātas populārākajos izmēros un formās no glancētas vai matētas plēves materiāliem

  • Apaļas uzlīmes
  • Kvadrāta uzlīmes
  • Taisnstūra uzlīmes.

Cenu veido uzlīmju druka un materiāls

Budgetprint.lv izvēlējušies pārbaudītu un optimālu materiālu, kas ļauj nodrošināt vienmēr zemas cenas un lielisku kvalitāti. Lielformāta uzlīmju drukas tehnoloģija ļauj saglabāt zemu uzlīmes cenu pat pie nelielām tirāžām.

Budgetprint.lv parūpējušies ne vien par lielisku kvalitāti un cenām, bet arī ērtu tiešsaistes redaktoru

Ērtais tiešsaistes redaktors ļauj viegli izveidot uzlīmes maketu, augšuplādējot sava uzņēmuma logo, izvēloties dizainu, fonu vai attēlus, kā arī tekstu. Pirms uzlīmes projekta apstiprināšanas, priekšskatiet to savā datora ekrānā. Lai atvieglotu Jūsu pieredzi ar redaktoru Budgetprint.lv izstrādājuši arī video instrukciju, kas ļaus izprast sistēmas funkciju darbību. Ja Jūsu uzlīmes projekts jau ir gatavs iesniegšanai, atliek vien sagatavoto dizainu ielādēt drukai. Bez īpašām priekšzināšanām vai piepūles – tik vienkārši!

Izvēlies piemērotāko uzlīmes formu un izmēru un seko instrukcijām. Budgetprint.lv ar lielu interesi sagaida Jūsu projekta īstenošanu. Lai radoša iedvesma!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.