Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pērses sākumskolas vadītāja pieņem jaunus izaicinājumus

Vadītāju maiņu šogad pieredzēja vairākas Aizkraukles novada skolas, un Pērses sākumskola ir viena no tām. Par direktora pienākumu izpildītāju tajā kļuva Zita Šteinberga, un šis darbs viņai ir jauns izaicinājums. Tādi pēdējos gados bijuši vairāki. Vispirms jau pedagoģija, kur viņa “ielēkusi” pavisam no citas jomas. Pirms neilga laika izlēma iepazīt šo jomu un palika.
Maina dzīvesvietu un darbu
Savulaik Daugavpils Universitātē Zita apguva vides zinības un 14 gadus nostrādāja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. Bērnu dzimšana mudināja mainīt darbu un arī dzīvesvietu. No Rīgas kopā ar ģimeni viņa atgriezās dzimtajā Koknesē pirms trešā bērniņa piedzimšanas.
— Tuvojās laiks, kad vecākajam dēlam bija jāsāk iet skolā, un ar vīru sapratām, ka Rīgā darba un skolas loģistikas jautājumus organizēt būs daudz sarežģītāk, tāpēc izlēmām par labu Koknesei. Vēl turpināju strādāt ministrijā, bet jau biju sākusi studēt pirmsskolas izglītības pedagoģiju. Sākotnēji bija doma tādējādi labāk izprast, kā viss notiek bērnudārzā, kāds ir dienas ritms, nodarbību plānojums, jo man svarīga bērnu izglītība. Pēc pirmā studiju gada Latvijas Universitātē Pērses sākumskolas pirmsskolas grupā bija skolotāja vakance, un nolēmu — jāmēģina! Darbs bija arī tuvāk mājām, — stāsta Zita.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.