Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pēdējo gadu lielākais tenisistu skaits

GALDA TENISA TURNĪRA UZVARĒTĀJI. No kreisās: Edijs Seņkovs, Didzis Lodziņš, Mairis Dzenis.
Foto no I. Silava albuma

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta hallē notika galda tenisa sacensības vīriešiem. Aktīvi pavadīt laiku, spēlējot interesanto, dinamisko un aizraujošo galda tenisu, bija ieradies pēdējo gadu vislielākais dalībnieku skaits — astoņi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

IMANTS SILAVS

Ikvienā spēlē par uzvaru savu meistarību demonstrēja Kalvis Makaris, Modris Osītis, Edijs Seņkovs, Nauris Kovaļevskis, Valts Klibiķis, Didzis Lodziņš, Mairis Dzenis un Imants Silavs.

Sacensībās katrs dalībnieks izspēlēja septiņas spēles līdz trīs setu uzvarai, tiekoties pie tenisa galda ar visiem pārējiem tenisistiem. Šādu izspēles kārtību bija iespējams noorganizēt, pateicoties Kalvim Makarim, kurš uz turnīru bija atvedis kvalitatīvu savu tenisa galdu. Paldies! Visas spēles bija interesantas, arī meistarības ziņā ļoti līdzīgas un, daudzās spēlēs nosakot uzvarētāju, nācās izspēlēt piekto setu! Uzvarot visās spēlēs, kausu un zelta medaļu izcīnīja Didzis Lodziņš. Pārējo godalgoto vietu sadalījums izšķīrās turnīra pēdējā spēlē starp Kalvi Makari un Mairi Dzeni. Uzvara Kalvim garantētu sudrabu, bet veiksmīgāks bija Mairis Dzenis (3:1), kurš izcīnīja bronzas medaļas. Savukārt Kalvis Makaris izkrita no medaļniekiem. Sudraba medaļa Edijam Seņkovam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.