Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pēdējais posms zolē

Aizkraukles sporta centrā norisinājās šī gada trešais un pēdējais posms Aizkraukles novada zolītes turnīra sērijā. Turnīrā ieradās 41 dalībnieks, kas iepriecināja, jo izrādītā interese par šo turnīru, kā allaž, ir liela. Arī šoreiz turnīrā piedalījās tikai tie dalībnieki, kuri varēja uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, bet atšķirībā no pagājušās reizes šoreiz noteikumi bija vēl stingrāki, kurus dalībnieki godprātīgi ievēroja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šoreiz uzvarēja ilggadējais šī turnīra dalībnieks, kurš nav izlaidis nevienu Aizkraukles turnīra posmu — Leons Vigulis no Kalsnavas. Viņš pēdējo gadu laikā savu meistarību šajā spēlē ir apliecinājis arī citos turnīros, kuros ieguvis augstas vietas.

2. vietas īpašnieks Rihards Gailītis no Bauskas nu jau vairākos Aizkraukles turnīros pēc kārtas ir bijis starp laureātiem, un arī šī reize nebija izņēmums, bet šoreiz bija vēl lielāks pārsteigums, jo Rihards pirmajās divās kārtās neieguva nevienu lielo punktu, bet turpinājumā uzvarēja visās atlikušajās piecās kārtās un no pēdējās vietas pacēlās uz otro. Tas ir sava veida pārsteigums, un bieži tā negadās. Tas nozīmē, ka nekad nevajag nokārt galvu, bet turpināt spēlēt, un gan jau viss izdosies kā  šoreiz Rihardam.

3. vietu izcīnīja Mārcis Bankovs no Rīgas, kuram šis bija pirmais Aizkraukles turnīrs un izdevās ļoti veiksmīgs, cerams, ka tas pamudinās Mārci ierasties Aizkrauklē arī nākamgad.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Starp 3. un 4. vietu bija ļoti sīva cīņa, spēlētājus šķīra vien divi punkti, kas ir ļoti minimāls pārsvars. 4. vieta Gunāram Streļecam no Daudzevas. 

Kopvērtējumā, kā jau var noprast, uzvaru izcīnīja tas pats Aizkraukles turnīra veiksminieks Rihards Gailītis no Bauskas, 2. vietu — lielmeistars no Viļāniem  Ilgvars Gritāns. 3. vietu ieguva šī turnīra posma uzvarētājs Leons Vigulis no Kalsnavas. Nākamā gada turnīra norises laiks pašlaik vēl nav zināms, ņemot vērā šī brīža epidemioloģisko situāciju, bet, līdzko tas būs zināms, tā arī tiks paziņots gan sociālajos tīklos, gan arī vietējā avīzē. 

Ainārs Krastiņš

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.