Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pateicas pagasta iedzīvotājiem. Atzinība par latviskās dzīvesziņas godā celšanu un dzimtas sakņu stiprināšanu

ATZINĪBA Jānim Liepiņam par dzimtas sakņu stiprināšanu. Foto no Bebru pagasta pakalpojumu centra

Bebru pagastā izveidota jauna tradīcija — valsts svētku laikā godināt sava pagasta ļaudis par krietni paveiktu darbu, sabiedrisko aktivitāti, radošiem sasniegumiem, veiksmīgu uzņēmējdarbību un iesaistīšanos brīvprātīgo kustībā. Svinīgā pasākumā šogad sveikti pieci bebrēnieši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atzinību saņēma Jānis Liepiņš — par latviskās dzīvesziņas godā celšanu un dzimtas sakņu stiprināšanu, Ilze Pabērza — par ilggadēju un nozīmīgu ieguldījumu pagasta attīstībā un identitātes stiprināšanā, Ieva Puniņa — par nozīmīgu ieguldījumu pagasta kultūrvēsturiskā mantojuma izpētē un saglabāšanā, Arvis Ungurs — par stabilu un veiksmīgu uzņēmējdarbību, ilggadēju atbalstu pagasta kultūras un sporta dzīvē, Artis Zvejnieks — par aktīva dzīvesveida popularizēšanu un ieguldījumu sporta jomas attīstībā pagastā.

Bebru pagasta pakalpojumu centra vadītāja Jolanta Mašinska stāsta, ka pieteikt cilvēkus apbalvošanai varēja gan individuāli, gan darba kolektīvi, biedrības vai domubiedru grupas. Pretendentus apbalvošanai izvirzīja pagasta pakalpojumu centra izveidota komisija. Jolanta Mašinska pateicās visiem Atzinības saņēmējiem, atzīstot, ka pagasta vērtība ir tās iedzīvotāji. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.