Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pašvaldības redzējums nesakrīt ar ministrijas

Trakas un biedējošas bija sajūtas vētras laikā pagājušajā nedēļā. Redzot skatus, kas notika Zemgales sirdī, Tērvetes un nedaudz arī Madonas pusē, nolauztos kokus, protams, arī mēs Neretā uztraukumā gaidījām, kas notiks. Bija cilvēki, kas slēpa savas mašīnas nojumēs, bet jutāmies laimīgi, ka vētra mums pagāja garām. Saņēmām tikai kārtīgas lietavas. Jūtu līdzi visiem Latvijas iedzīvotājiem, kurus skāra šī nelaime. Prieks par to, ka no valdības un valsts puses redzam līdzjūtīgu redzējumu. Īpaši no Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča. Ļoti pozitīvi to redzēt, ka kāds jūt līdzi, aizbrauc, nebaidās tikties ar iedzīvotājiem, jautā, kas nepieciešams. Manuprāt, tas ir brīnišķīgi. Tā ir tikai viena no lietām, bet kopumā daudz ko labu varu teikt par prezidentu. Pašlaik šķiet, ka nevis Ministru prezidents, bet gan Edgars Rinkēvičs vada valsti. Varbūt tā ir Krišjāņa Kariņa vēlme, politiskā nostāja sirdsmiera pulsu ļaut turēt tieši viņam. Kas varbūt nav slikti, tomēr vairāk gribētos dzirdēt no Ministru prezidenta, lai viņš arī iesaistās, nebaidās runāt. Konkrēti man, Neretas iedzīvotājam, ir svarīgi dzirdēt viņa nostāju katrā jautājumā, lai nav sajūtas, ka viņš noslēdzies un pašlaik uztraucas tikai par to, vai valdība kritīs, paplašināsies. Tas viss man šķiet ļoti dīvaini.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.