Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aizkraukles novada pašvaldības kase darbojas jaunās telpās

Lai iedzīvotājiem nodrošinātu ērtāku pakalpojumu pieejamību, Aizkraukles novada pašvaldības kase turpmāk darbosies Vienotā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centra telpās Lāčplēša ielā 1. – vēsta aizkraukle.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz šim Aizkraukles novada pašvaldības kase bija pirmajā stāvā ēkā Lāčplēša ielā 1A, taču šonedēļ tā uzsākusi darbu jaunās telpās blakus ēkā un turpmāk darbosies Aizkraukles novada Vienotā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centra telpās Lāčplēša ielā 1A.

“Uz jaunām telpām kasi nolemts pārcelt, lai iedzīvotājiem nodrošinātu ērtāku pakalpojumu pieejamību,” saka Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks Kaspars Sniedzītis. “Tagad iedzīvotājiem pakalpojumi būs pieejami vienkopus – klientu apkalpošanas centrā var reģistrēt iesniegumus, saņemt konsultācijas un atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar pašvaldības darbu un valsts pakalpojumiem, un tagad arī tie cilvēki, kuri pašvaldības kasē saņēma naudu vai veica maksājumus, turpmāk to varēs izdarīt turpat.”

Kases darba laiks būs līdzšinējais: pirmdienās tā strādās no pulksten 8 līdz 12 un no 13 līdz 18; otrdien, trešdien un ceturtdien – no 8 līdz12 un no 12.45 līdz 17 ; piektdien kase būs atvērta no pulksten 8 līdz 15 (pusdienas pārtraukums: no 12 līdz 12.45).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada pašvaldības Finanšu un grāmatvedības nodaļas vadītāja Ilze Samsone informē, ka kase darbojas un skaidras naudas norēķini iespējami arī visās apvienību pārvaldēs un pagasta pakalpojumu centros. “Šajā laikā, kad daudzi darbinieki slimo, kase dažviet īslaicīgi var būt slēgta, taču lūdzam iedzīvotājus šādās situācijās būt saprotošiem,” piebilst viņa.

Tāpat kā līdz šim, iedzīvotāji maksājumiem var izmantot internetbanku. Veicot maksājumu, lūdzam pievērst uzmanību rēķiniem, kuros tiek norādīti jaunie Aizkraukles novada pašvaldības norēķinu konti – tie kopš šī gada sākuma ir vienoti visam novadam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.