Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pašvaldība sakopšanā neiesaistīsies

NESIMPĀTISKS OBJEKTS. Vecais benzīntanks kļuvis par graustu, kurā cilvēki nogrūduši atkritumus, tostarp riepas, vējstiklus, tukšās eļļas kannas un šīferi. Imanta Kaziļuna foto

Ik gadu, tuvojoties Lielajai talkai, kāda mūsu ilggadējā lasītāja vērš uzmanību uz pamesto degvielas uzpildes stacijas graustu Rūpniecības ielā, Aizkrauklē. Vai tiešām neko nevar darīt, lai nesimpātisko karkasu, kas pilns ar atkritumiem, novāktu?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai gan objekts ir pilsētas nomalē, tas tāpat ir kā dadzis acīs. “Nav jau tā, ka te garām neviens nestaigā. Ik dienu cilvēki nāk uz garāžām, brauc uz darbu, jo teritorijā ir vairāki uzņēmumi, apmeklē veterināro klīniku. Tā saucamā ķīniešu grausta sakārtošanā pašvaldība iesaistījās. Vai arī šo objektu nebūtu laiks novākt?” vaicā lasītāja.

Aigars Zīmelis, Aizkraukles pilsētas un pagasta pārvaldnieks skaidro, ka objekts ir privātā teritorijā. Grausts pie veikala “Beta” radīja apdraudējumu, bērni tur devās kāpelēt. Tā kā vecais benzīntanks nerada šādu bīstamību, pašvaldība neplāno iejaukties īpašuma sakopšanā. A. Zīmelis gan apsola sazināties ar tā īpašniekiem, kā arī nodot informāciju pašvaldības policijas darbiniekiem, lai šai vietai tiek pievērsta uzmanība. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.