Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pasniedz Ministru kabineta balvas

Ministru kabineta balvu saņēma arī uzņēmējs un mecenāts Vilis Vītols, kuram to piešķīra pagājušajā gadā, bet kovida ierobežojumu dēļ nebija iespējams pasniegt.
Foto no Valsts kancelejas

9. decembrī valdības vārdā Ministru prezidents un nozaru ministri pasniedza Ministru kabineta balvas izcilām Latvijas personībām, uzņēmumam un sabiedriskajam medijam. Izraudzītie laureāti ir izcilības piemērs saimnieciskajā un sabiedriskajā darbībā, kuri ar mērķtiecīgu ieguldījumu stiprinājuši Latvijas demokrātiju un tiesiskumu, kā arī cēluši sabiedrības labklājību un pašapziņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Balvu aizkrauklietei Stellai Lapiņai pasniedza veselības ministrs Daniels Pavļuts.

“Latvija ir stipra, jo mums ir lieliski cilvēki, organizācijas un uzņēmumi, kuri ar savu darbu un rīcību rāda priekšzīmi un sniedz būtisku ieguldījumu mūsu valsts un sabiedrības attīstībā. Šodien balvas saņēmēji pārstāv plašu sabiedriskās, saimnieciskās un radošās darbības loku — gan zinātni, gan kultūru, gan veselību, gan labdarību, gan arī uzņēmējdarbību. Mēs redzam un augstu novērtējam jūsu darbu un sniegto ieguldījumu. Visas valdības vārdā vēlos pateikties ikkatram no balvas saņēmējiem par jūsu devumu Latvijai,” pirms balvu pasniegšanas pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.Laureāte Stella Lapiņa no Aizkraukles (plašāku interviju ar Stellu Lapiņu varēja lasīt laikraksta “Staburags” 12. novembra numurā) ir izcilības piemērs Latvijas veselības aprūpē. Viņa vada “Veselības centru apvienību” un “Centrālo laboratoriju” — divus uzņēmumus, kuri ir bijuši īpaši nozīmīgi Latvijas cilvēku veselības uzturēšanā, īpaši Covid-19 laikā.  

Ministru kabineta balvu, kas piešķirta 2020. gadā, taču epidemioloģisko ierobežojumu dēļ netika pasniegta, saņēma arī uzņēmējs un mecenāts Vilis Vītols. Viņam balva piešķirta par mūža ieguldījumu latviskās pašapziņas veidošanā un mecenātisma kustības veicināšanu Latvijā.

Ministru kabineta balva ir Latvijas valdības augstākais apbalvojums, nākamais augstākais apbalvojums valstī aiz Triju Zvaigžņu ordeņa. Laureāti saņem Ministru kabineta Goda diplomu, Ministru kabineta balvas krūšu nozīmīti un naudas balvu 7115 eiro apmērā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.