Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pārtikas pakas Aizkraukles novadā izsniegs kā līdz šim

Foto no sif.gov.lv

Ar šo gadu Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Kokneses nodaļā notikušas pārmaiņas — Līva Skābarniece, kas līdz šim koordinēja darbu Eiropas atbalsta pārtikas paku izdalē, nolēmusi atteikties no šo pienākumu veikšanas. Līdz ar to daļa iedzīvotāju ir neziņā — kā tagad varēs saņemt Eiropas atbalsta pārtikas pakas?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sarunā ar “Staburagu” Līva Skābarniece apstiprināja, ka ar šo gadu tiešām šos pienākumus vairs neveiks. Līva Skābarniece strādā Aizkraukles novada Sociālajā dienestā. Pēc novadu apvienošanas pieaudzis darba apjoms, kam jāvelta vairāk laika, tādēļ arī pieņemts šāds lēmums. Taču, kā Līva saka, iedzīvotāju satraukumam nav pamata, jo pārtikas pakas Koknesē, Bebros un Iršos tiks izsniegtas arī turpmāk, un, cerams, šomēnes šis jautājums tiks atrisināts.

“Staburags” sazinājās arī ar biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Zemgales komitejas Ogres biroja vadītāju Ilzi Ziemeli, kuras pārraudzībā ir Ogres un Aizkraukles novads. Arī viņa apstiprināja, ka uztraukumam nav pamata. Eiropas atbalsta pakas koknesieši, tāpat kā līdz šim, varēs saņemt Koknesē, Vērenes ielā 1. No janvāra vidus Bebru pagasta iedzīvotājiem pakas izsniegs Vecbebru tehnikuma ēkā, kas turpmāk kalpos sociālās aprūpes centra vajadzībām. Pagaidām tās izsniedz turpat, kur līdz šim. Savukārt iršēniešiem tās būs pieejamas “Madarās” 7, Iršos.

Nekādu pārmaiņu saistībā ar Eiropas paku izdali nebūs arī Aizkraukles pilsētas iedzīvotājiem, tas būs iespējams LSK telpās Spīdolas ielā 11. Jaunjelgavieši tās saņems Smilšu ielā 2, tajā pašā ēkā, kurā jau iepriekš, bet pašreiz ar pašvaldības lēmumu tai ir mainīts ielas nosaukums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tehniskos palīglīdzekļus — ratiņkrēslus, kruķus, rolatorus, funkcionālās gultas, ortozes vai citus — iedzīvotāji varēs saņemt Aizkrauklē, Spīdolas ielā 11, savukārt Kokneses puses iedzīvotāji — Vecbebru tehnikuma ēkā. Par palīglīdzekļu pieejamību jāsazinās ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts”.

Donoru dienu rīkošana Aizkraukles novadā, tāpat kā iepriekš, būs biedrības brīvprātīgo un darbinieku pārziņā. Kā pastāstīja Ilze Ziemele, biedrība no šī gada sāks jaunu projektu un aicina piedalīties bezmaksas meistarklasēs, kurās varēs piedalīties sociālo grupu personas. Par to būs publikācija kādā no laikraksta nākamajiem numuriem. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.