Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Par Valles pamatskolas direktoru iecelts kādreizējais skolas skolotājs

Jānis Viegliņš. Foto no Biznesa Vadības Koledža

Par Valles pamatskolas direktoru iecelts Jānis Viegliņš. Viņš absolvējis Valles vidusskolu, vēlāk Valles pamatskolā strādājis par skolotāju, mācot sociālās zinības. Strādājot jaunajā amatā, viņš vēloties Valles pamatskolā palielināt skolēnu skaitu, paaugstināt mācību procesa kvalitāti un modernizēt to.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viegliņš par skolas direktoru strādājis jau iepriekš, informē pašvaldībā. Viņš gadu vadījis Šķibes pamatskolu Jelgavas novadā. Kopš 2015. gada Viegliņš pasniedzis pārdošanas vadības mācību priekšmetu Biznesa vadības koledžā, kā arī 2014. gadā dibinājis un joprojām vada SIA “Pārdošanas skola”.

Jaunais direktors amatā darbu sāks 25. augustā.

Līdzšinējo direktori Gitu Eriņu Bauskas novada dome atbrīvoja no amata pēc pašas vēlēšanās ar 30. jūniju. Eriņa šajā amatā bija kopš 2012. gada septembra, liecina ieraksts skolas interneta vietnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valles pamatskolā mācās 104 skolēni no Valles un apkārtējiem pagastiem un novadiem. Skolēniem savas zināšanas sniedz 21 pedagogs.

Skola īsteno pamatizglītības programmu, speciālās pamatizglītības programmu izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem un speciālās pamatizglītības programmu izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem, pausts skolas interneta vietnē.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.