Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vietalvietis Aigars Bieriņš : “Par savu īpašumu jārūpējas kopā”

Aizvadītais laiks daudziem nesis lielākus rēķinus par saņemtajiem pakalpojumiem, jo palielinājušās elektrības un apkures cenas. Tas ietekmējis gandrīz katru. Saistībā ar apkuri Dzērveņu ielas-1 mājas iedzīvotājiem Vietalvā šajā sezonā nekas būtiski nemainās, jo granulas bija iepirktas laikus, tāpēc apkurei saglabājas esošā cena. Arī maksa par elektrību koplietošanas telpās un granulu katlam bija tikai nedaudz lielāka. Tā ka sadārdzinājums pagaidām mūs nav skāris, bet nevar zināt, kāda būs vēl ziema un pavasaris, cik daudz vajadzēs kurināt.
Ar daudzdzīvokļu namu apsaimniekošanu nodarbojos jau desmit gadus. Esošā pieredze apliecina, ka izdevīgi pašiem veikt šo darbu, tādējādi rūpējoties par īpašumu. Daudz kas gan atkarīgs no iedzīvotājiem. Ir mājas, kurās rēķinus apmaksā regulāri, un tajās veidojas līdzekļu uzkrājums, ko varēs izmantot ēkas remontam, domājot jau par lielākiem darbiem — jumta maiņu vai ēkas renovāciju. Citās ir vairāk nemaksātāju, un tas rada problēmas. Pret parādniekiem iesniedz prasības tiesā, un vienā gadījumā privatizētais dzīvoklis par parādiem atsavināts un nodots izsolei. Tas arī tika nopirkts, un nauda ieskaitīta mājas kontā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.