Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Par pirti Jaunjelgavā nomniekiem nav interese. Piedāvājums joprojām aktuāls

NAV INTERESENTU. Izsolē Jaunjelgavas pirts telpām bija noteikta nomas maksa 46,56 eiro apmērā mēnesī. Komersantam izrādot interesi, rīkos atkārtotu izsoli. Gintas Gincēvičas foto

Janvāra sākumā bija plānota Jaunjelgavas pilsētas pirts telpu nomas tiesību izsole. Tā nenotika, jo nepieteicās neviens interesents.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apvienība cer, ka kāds komersants varētu būt ieinteresēts telpu pārņemšanā un pirts pakalpojumu nodrošināšanā. Vadība pat izskatītu iespēju atbrīvot uzņēmēju no nomas maksas, līdzvērtīgas veikto ieguldījumu apjomā.

Līdz ar pandēmijas sākumu pirts darbība pārtrūka. 371,5 kvadrātmetru lielajai ēkai ir elektrības pieslēgums, ūdens un kanalizācijas apgāde, malkas apkure. Lai gan no ārpuses ēka izskatās cienījama — fasāde, logi un jumts ir labā kārtībā, iekštelpas prasa uzlabojumus, kam nepieciešami būtiski ieguldījumi. Gunta Zvaigzne-Avakova, Jaunjelgavas apvienības pārvaldes vadītāja, skaidro, ka pašvaldībai nav līdzekļu, ko novirzīt pirts labiekārtošanai, un cer, ka tāpat kā iepriekš, tās darbību uzņemsies kāda privātpersona.

Cilvēki vēlas pirti

Iespēju pieteikties nomas tiesībām pašvaldība izsludināja pēc iedzīvotāju izrādītās aktivitātes. Nepieciešamību atjaunot pilsētas pirts darbību, parakstot kopīgu iesniegumu, izteica aptuveni 30 personu. “Ja komersants būtu ieinteresēts un vēlētos ieguldīt, varētu piedāvāt atbrīvot no telpu nomas maksas ieguldīto līdzekļu apjomā. Ēka ir pašvaldības īpašums. Pirts pakalpojumu nodrošināšana nav pašvaldības autonomā funkcija. Mums nebūtu jāveido konkurence, te ir iespēja strādāt kādam uzņēmējam. Iedzīvotāju ieinteresētība pirts pakalpojumos un apmeklētībā būtu, bet pirms tam attiecīgi nepieciešams ieguldīt resursus,” stāsta G. Zvaigzne-Avakova.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.