Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Par labākajām idejām uzņēmējiem dos 5 tūkstošus eiro. Pieteikumus gaida līdz 17. aprīlim.

Aizkraukles novada dome apstiprinājusi šī gada biznesa ideju konkursa “Esi uzņēmējs Aizkraukles novadā 2023!” nolikumu. Savas idejas īstenošanai iedzīvotāji no pašvaldības var iegūt līdz 5000 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā var piedalīties ikviens ar savu ieceri biznesa sākšanai vai attīstībai Aizkraukles novada teritorijā. Tās var būt gan pilngadīgas fiziskas personas, gan juridiskas personas, kuras vēlas sākt savu uzņēmējdarbību, vai tā reģistrēta ne ilgāk kā divus gadus.

Pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste Elita Kaņepēja informē, ka konkursam arī šogad, tāpat kā pērn, piešķirti 20 000 eiro. Var iesniegt vienu ideju, un minimālais atbalsta apjoms nav noteikts, bet katrs laureāts var iegūt finansējumu līdz 5000 eiro. Tas atkarīgs no katra iecerēm un vajadzībām, kādas būs pamatotas pieteikumā. Konkursa pieteikumiem ir arī savi ierobežojumi, jo tajā neatbalstīs pieteikumu darbinieku piesaistei, darījumiem ar nekustamo īpašumu, azartspēļu, ieroču, munīcijas, sprāgstvielu, tabakas, alus un citu alkoholisko dzērienu ražošanai un tirdzniecībai.

Pieteikumus pretendenti var iesniegt līdz 17. aprīlim klātienē novada valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros, apvienību pārvaldēs, pagastu pakalpojumu centros, sūtīt pa pastu vai e-pastā, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu. Visus izvērtēs pašvaldības izveidota komisija, bet tikai tos, kas atbildīs nolikuma prasībām, izvirzīs otrajai kārtai un aicinās prezentēt. Konkursa rezultātus apstiprinās līdz šī gada 18. maijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa nolikumu interesenti var apskatīt pašvaldībā, ar jautājumiem vērsties pie uzņēmējdarbības speciālistēm Baibas Kelleres un Elitas Kaņepējas. 

Zināšanai

10. martā no pulksten 10 platformā “MS Teams” būs informatīvā stunda, kurā varēs pārrunāt neskaidros jautājumus. Paredzēts, ka tad pieredzē dalīsies arī iepriekšējā gada biznesa ideju konkursa laureāti, kā viņiem veicies un ar kādām grūtībām saskārušies.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.