Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Par attīstību vēl daudz jādomā

Viens no aizvadītās nedēļas svarīgākajiem notikumiem bija Pļaviņu pilsētas 95 gadu jubileja. Pasaules kontekstā tas varbūt nav liels skaitlis, bet cilvēka dzīvē gan. Arī es esmu pļaviņietis, tur izaudzis, un manā mūžā pilsēta ir ļoti mainījusies. Ikdienā, esot uz vietas, to varbūt tik ļoti neievēro, bet viesi bieži priecājas, cik tā kopumā sakopta un tīra. Vietēji iedzīvotāji biežāk pamana un satraucas par to, kas nav paveikts. Tomēr daudz kas pamazām sakārtojas, lai arī darāmā vēl daudz.
Jubilejā bijusī Pļaviņu pilsētas un novada domes priekšsēdētāja Gunta Žilde uzdāvināja dekoratīvu kārbu, piepildītu ar iedzīvotāju izteiktajām vēlmēm, kas pilsētā jāuzlabo. Aicinot izvilkt vienu un abiem ar Aizkraukles novada domes priekšsēdētāju Leonu Līdumu solot to īstenot, tā bija Daugavas ielas rekonstrukcija. Trāpīgāk grūti iedomāties, jo tā ir vieta, kas šobrīd ir lielākā pilsētas sāpe. Lai arī tā ir pašvaldības iela, būtībā kalpo kā tranzīta ceļš, jo to ikdienā izmanto daudzi autobraucēji. Ielas segums praktiski ir nolietojies un pēc šīs ziemas tikpat kā sabrucis. Pārbūves projekts jau ir, tagad tikai vajadzīga apņemšanās un finanses to paveikt.
Līdzīga situācija ir arī Lielajā ielā, Gostiņos, un, nepārtraukti lāpot abas, līdzekļi stipri pārtērēti. Tas nozīmē, ka citām ielām un ceļiem to būs mazāk. Par laimi, šopavasar mazāk bija jālabo grants ceļi, lai gan lielākoties tie visi būtu jāremontē. Kopējais autoceļu un ielu garums apvienībā ir 184 kilometri.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.