Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Papildina parku Kriškalnā

Sandras Pumpures foto

Gatavojoties Pļaviņu vidusskolas 105 gadu jubilejai, skolēnus aicina iesaistīties dažādās aktivitātēs, tostarp veikt labos darbus. Tie veltīti gan skolai, gan pilsētai, novadam, un vairāki paveikti parkā ģimenēm Aiviekstes pagasta Kriškalnā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Parks izveidots biedrības “Kopsolis” īstenotajā projektā ar pašvaldības atbalstu. Tajā ir pastaigu takas, izvietotas Latvijā sastopamu zvēru figūras, informatīvie stendi un soliņi. Biedrības pārstāve Iveta Krastiņa stāsta, ka parks joprojām ir attīstībā un pateicas visiem, kuri nāk palīgā sakopšanas darbos vai piedāvā papildināt šo vietu. Šopavasar vispirms tā bija Pļaviņu vidusskolas 4.a klase ar skolotāju Ilzi Kungu un sadarbībā ar Ekoskolu, ko vada Sanita Fjodorova. Pašu spēkiem izgatavoti vairāki putnu būrīši, kas izvietoti parkā. Izliekot tos, bērni arī palīdzēja sagrābt pērnās lapas un piedalījās viktorīnā, atbildot uz jautājumiem par dabu un minēja mīklas par zvēriem un putniem. Klase kalnā iestādīja arī vairākus dekoratīvos krūmus.

Palīdzēt sakopt apkārtni kalnā devās arī skolas 7.a klase ar skolotāju Jolantu Nīcgali. Savukārt trīs 12. klases skolēni — Daniels Kovaļenko, Artūrs Žmurovs un Leons Gipke — parkā palīdzēs veidot sajūtu taku, kas top sabiedriskā kārtā saistībā ar skolas projekta darbu. Takā paredzēts izmantot dažādus dabas materiālus, lai to var izstaigāt basām kājām. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.