Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Papardes zieda” kausa izcīņa

“PAPARDES ZIEDS”. No kreisās — Endija Kapele, Reinis Paukšs, Reinis Prīdāns, Agita Šlesere, Guna Stūrīte, Edijs Sovetovs.
Foto no I. Silava albuma

Neretas sporta bāzē pie Dienvidsusējas notika pludmales volejbola sacensības jauktajā grupā “Papardes zieds”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

IMANTS SILAVS

Uz kausa izcīņas sacensībām ieradās četri pāri: Guna Stūrīte un Edijs Sovetovs; Vika Daļecka un Edgars Melderis; Agita Šlesere un Reinis Prīdāns, kā arī Endija Kapele un Reinis Paukšs.

Laikapstākļi nelutināja — bija ļoti karsta un saulaina diena. Ņemot vērā tveici, seta izspēle tika saīsināta līdz 15 punktiem, ar divu punktu pārsvaru. Visas spēles, arī priekšsacīkstēs, tika izspēlētas līdz divu setu uzvarai. Pāriem bija salīdzinoši līdzīga meistarība, un visas spēles izvērtās aizraujošas. Pēc priekšsacīkstēm mazajā finālā spēlē par 3. vietu tikās Vika Daļecka un Edgars Melderis ar Gunu Stūrīti un Ediju Sovetovu. Bezkompromisa spēlē ar 2:0 (16:14; 15:10) bija pārāki un bronzas medaļas izcīnīja Guna Stūrīte un Edijs Sovetovs. Finālspēlē par kausu sacentās Agita Šlesere un Reinis Prīdāns ar Endiju Kapeli un Reini Paukšu. Šajā turnīra noslēdzošajā spēlē meistarīgāki izrādījās pieredzes bagātāki spēlētāji Agita Šlesere un Reinis Prīdāns, kuri uzvarēja ar 2:0 (15:5; 15:9), izcīnot “Papardes zieda” kausu. Sudraba medaļas Endijai Kapelei un Reinim Paukšam.

Visi spēlētāji saņēma arī pārsteiguma veltes, ar kurām bija ļoti apmierināti. Lai gan šī diena bija ļoti tveicīga, visi volejbolisti bija ļoti pateicīgi par turnīru jauktajai grupai, kas nenotiek bieži. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.