Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Pagasta estrādē turpinās atjaunošanas darbi. Apmeklētāju aktivitāte noteiks brīvdabas estrādes nākotni

Aizkraukles pagasta estrādē turpinās solu atjaunošanas darbi, plānoti vēl pāris uzlabojumi, kuru rezultātā objektā atgriezīsies dzīvība. Šovasar brīvdabas estrādē notiks divi pasākumi. Ja iedzīvotāju interese un apmeklētība būs liela, tad nākotnē teritoriju vēl labiekārtos un rīkos arī citus pasākumus, ja pasākumi rīkotājiem nesīs zaudējumus, tad estrādē atkal iestāsies klusums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gandrīz 1000 sēdvietu skatītājiem

Jau iepriekš rakstījām, ka teritorijas atjaunošanas darbus veic Aizkraukles novada pašvaldības saimnieciskās nodaļas un pagasta pakalpojumu centra darbinieki. Kokmateriālus solu atjaunošanai ziedoja vietējais uzņēmums SIA “AKZ”. Demontēti vecie solu dēļi, atjaunotas bojātās betona pamatnes un šobrīd turpinās jaunu dēļu stiprināšana. Jūlija sākumā asfaltēs laukumu, kurā agrāk bija skatuves paaugstinājums, un teritoriju līdz skatītāju rindu priekšai. Vēl paredzēts ierīkot apgaismojumu. Atjaunotajā Aizkraukles pagasta brīvdabas estrādē būs 934 skatītāju sēdvietas. Pēc dēļu pilnīgas nomaiņas sēdvietas numurēs, ar trafaretiem uzkrāsojot ciparus. Estrādē ir 20 solu rindas, pateicoties slīpajam reljefam, no visām paveras labs skats uz skatuves centru.

Estrādes atjaunošanas darbu veikšanai daudz laika nav atlicis. Jau pēc mēneša — 25. jūlijā būs skatāma izrāžu apvienības “Panna” komēdija “Gribu bērnu”. Savukārt vasaras izskaņā, 27. augustā estrādi pieskandinās dziesmuspēle “Tobāgo!”.

Ja būs interese, domās par papildu reisu

Vairāki Aizkraukles pilsētā dzīvojošie seniori interesējās, vai uz pagasta estrādes pasākumiem būs pieejams transports. Aigars Zīmelis, Aizkraukles pilsētas un pagasta pārvaldnieks, apgalvot to šobrīd nevar, taču, izvērtējot iegādāto biļešu daudzumu un iedzīvotāju lūgumus, ja tādi būs, pašvaldība ir gatava strādāt pie risinājuma: “Varētu domāt par kādu papildu reisu pasākuma dienā. Ja būs interese, skaņosim maršrutu ar “Liepājas autobusu parka” pārstāvjiem. Autobuss varētu izbraukt cauri pilsētai. Brauciens līdzinātos reisam uz pagasta kapiem — turp un atpakaļ. Tas būtu viens reiss.” 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.