Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Organizācija ziedot.lv Vecbebros palīdz bēgļiem no Ukrainas

Baiba Drone (trešā no kreisās). Imanta Kaziļuna foto.

Piektdien, 14. aprīlī Vecbebros pie bēgļiem no Ukrainas viesojās ziedot.lv pārstāves sociālās palīdzības programmas vadītāja Baiba Drone, un uz laiku organizācijai piesaistītā ukrainiete Oksana Hončarenko. Par akcijā “Dod pieci!” saziedotajiem līdzekļiem ziedot.lv bēgļiem dāvināja datorus un kartes no lielveikala Maxima.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bijušā tehnikuma kopmītņu ēkā šobrīd dzīvo 61 bēglis no Ukrainas. Šajā reizē datorus un lielveikala dāvanu kartes saņēma 13 bērni un jaunieši.

Baiba Drone stāsta, ka pārsvarā palīdzību sniedz Rīgā esošajiem bēgļiem, bet šajās dienās ziedot.lv komanda izbrauc uz reģioniem, nogādā mantas un cita veida palīdzību tiem, kas to pieprasījuši.

Laikā no 22. decembra līdz 8. janvārim, kad varēja pieteikties palīdzības saņemšanai, saņemti vairāk nekā 3 tūkstoši pieteikumu. Apmierināt cenšas katru no tiem. Tā kā daudzi to nespēja izdarīt noteiktajā laikā, atvērta papildus iesniegumu pieņemšana, un saņemti vēl aptuveni 300 pieteikumu. Pārsvarā nepieciešama palīdzība mācībās, konkrēti dators, kā arī sociālā, un ar veselību saistītā. Akciju atbalsta lielveikali Maxima, dāvinot iepirkšanās kartes 100 un 200 eiro vērtībā, kā arī atbalstu saņem arī no veikaliem Lidl, Akropole u.c.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.