Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Olga Kovaļevska: “Esmu kā priede — lokos, bet nelūstu”

Pēdējā laikā popularitāti rokdarbu pasaulē iemantojušas ”dimantu” mozaīkas. Izklājot gleznu ar maziem mirdzošiem ”dimantiņiem” uz lipīgā audekla kā zīmējumā, kas parādīts uz pamatnes, rezultātā sanāk lieliska mirdzoša glezniņa. Arī koknesiete Olga Kovaļevska ir rokdarbniece, taču viņas sirdslieta ir seno amatu burvība. Kā apliecinājums tam ir Olgas teiktais, ka viņai tagad viena istaba pilna ar stellēm. Ar īstām. Kā senos laikos.

Olga jau vairākus gadus ir pensionāres statusā un teic, ka šie ir viņas labākie gadi. Viņa kategoriski iebilst kavēties atmiņās par pagātni, tāpēc aizejošā gada noskaņās norunājām veidot vārdisku ”dimantu” glezniņu par laiku, kurā dzīvojam. Šeit un tagad.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.