Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Notiks meisterklase par CV izveidošanu atbilstoši “Europass” standartiem

Informatīvi izglītojošās kampaņas “Digitālā nedēļa 2022” ietvaros notiks tiešsaistes meisterklase par CV izveidi atbilstoši “Europass” standartiem, aģentūra LETA noskaidroja Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

NVA “DIgitālās nedēļas 2022” laikā interesentiem piedāvās karjeras konsultantu meistarklases, tikšanos ar ekspertiem darba devēju atbalsta jautājumos un lekciju par datu drošību.

Pirmdien plkst.10 interesenti tiešsaistē varēs apmeklēt meistarklasi par CV izveidi atbilstoši “Europass” standartam, kurā karjeras konsultants stāstīs, kā pareizi jāveido un jānoformē savs digitālais CV, kāda informācija ir jāiekļauj un kāda informācija nav jāiekļauj, paskaidros, vai un kā jāievieto sava fotogrāfija un kā korekti jānorāda kontaktinformācija.

Otrdien, 22.martā, plkst.10 NVA karjeras konsultanti vadīs meistarklasi “Darba tirgus prognožu platformas izmantošana”, kurā stāstīs par NVA un Ekonomikas ministrijas izveidoto īstermiņa darba tirgus prognožu platformu un vidējā un ilgtermiņa prognožu platformu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trešdien, 23.martā, plkst.10 meistarklases “Mācību iespējas tiešsaistes platformās” dalībnieki varēs uzzināt, kādas izglītības iespējas starptautiskajās atvērto tiešsaistes kursu platformās NVA piedāvā gan darba meklētājiem, gan nodarbinātajiem.

Ceturtdien, 24.martā, plkst.10 norisināsies meistarklase “Attālinātā darba iemaņu attīstība”, kurā tiks sniegti dažādi padomi, tostarp par to, kā pareizi iekārtot darba vietu, kādai jābūt telpai, darba galdam un apgaismojumam.

Tāpat, lai vairotu iedzīvotāju izpratni par personas datu aizsardzības nozīmi un iespējām tos pasargāt, 24.martā plkst.14 NVA sadarbībā ar Datu valsts inspekciju rīkos tiešsaistes lekciju par datu drošību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt piektdien, 25.martā, plkst.10 NVA karjeras konsultanti piedāvā meistarklasi par darba meklēšanas iespējām NVA CV un vakanču portālā (CVVP). Proti, pasākuma dalībniekiem stāstīs, kā lietot vakanču atlases rīku, kādus atlases filtrus un kādos gadījumos jāizvēlas, kā iegūt detalizētāku informāciju par interesējošo vakanci, kādu informāciju sniedz katra no publicētās vakances sadaļām un kādēļ šī informācija jāņem vērā.

“Digitālā nedēļa 2022” norisināsies līdz 25.martam tiešsaistes platformā “Zoom”.

“Digitālo nedēļu 2022” rīko Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), “Tet”, Latvijas Valsts radio un televīzijas centru (LVRTC), Kultūras informācijas sistēmu centru un citiem sadarbības partneriem – IKT nozares uzņēmumiem, ministrijām un valsts iestādēm, pašvaldībām, bibliotēkām un nevalstiskajām organizācijām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties dalībai NVA pasākumos var NVA mājaslapas sadaļā “Notikumu kalendārs” (https://www.nva.gov.lv/lv/notikumu-kalendars).

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.